logo

Forum ARCUS - łucznictwo i rzemiosło tradycyjne

Skarbnica informacji o łucznictwie i tradycyjnym wyrobie łuków i strzał.
Teraz jest Pn 14 paź, 2019 05:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 894 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Powitania
PostNapisane: So 25 maja, 2019 07:19 

Cześć,

łucznictwo kręciło mnie od pewnego czasu i w końcu zapadłą decyzja, żeby plan wprowadzić w życie. Na razie w planach nauka podstaw i strzelanie rekreacyjne.

PostNapisane: Cz 30 maja, 2019 16:39 

Cześć,
jako dzieciak strzelałam z łuków zrobionych z gałęzi i sznurków (były okropne), teraz znów zaczęłam interesować się tym tematem przy okazji grania w RPG :D W najbliższym czasie planuję zakupić łuk a jako że nie mam w tym doświadczenia to liczę na Waszą pomoc :)

PostNapisane: N 09 cze, 2019 19:41 

Witam! Mam 15 lat, a łucznictwem interesuję się od 3 lat, lecz dopiero teraz mam zamiar zacząć "na poważnie" strzelać. Mam tu na myśli strzelanie do celu, a nie dotychczasowe "kto dalej strzeli" z kolegami.

PostNapisane: Pn 17 cze, 2019 11:11 

Witajcie, mam na imię Mateusz, jestem z Warszawy i od niedawna zainteresowało mnie łucznictwo więc postanowiłem zgłębić temat :) mam ogromną masę pytań ale przeglądam forum i stronę w poszukiwaniu odpowiedzi. Wiele jeszcze miszę się nauczyć ale jest to poprostu świetne ! Łuk jest w drodze, kupiłem Geologic Intech 2 z Decathlonu gdyż uważam go za fajny sposób na wejście w to hobby ! Teraz szukam odpowiednich strzał bym na początku drogi nie wbił sobie strzały w rękę. I wydaje mi siś że muszę znaleźć jakiś sklep łuczniczy i pasjonaci mi pomogą :) pozdrawiam wszystkich :)

PostNapisane: Śr 19 cze, 2019 10:52 

Cześć wszystkim, łucznictwem dopiero mam zamiar się zająć na ten moment jeszcze łuku w ręce nie miałem.

Tytuł: Powitania
PostNapisane: Śr 24 lip, 2019 11:25 

Cześć
Mam na imię Marcin i jak do tej pory z łucznictwem nie miałem styczności, ale moje wewnętrzne dziecko chce (i nareszcie się odważyło) spróbować tego pięknego sportu. Na początek będę chciał skorzystać z wiedzy oraz dobrych rad a ze swojej strony postaram się być pojętnym uczniem :)

PostNapisane: Śr 24 lip, 2019 12:32 

Cześć,
z zawodu i pasji jestem programistą, ale interesuję się również historią, polityką, ekonomią, matematyką.

Z łuku strzelam rekreacyjnie od wczesnych lat dziecięcych, a teraz chciałbym wrócić do tej pasji :). Aktualnie poszukuję miejsc i ludzi chętnych do strzelania we Wrocławiu.

PostNapisane: Śr 31 lip, 2019 10:47 

Cześć.
Łucznictwo interesowało mnie od jakiegoś czasu (zainteresowanie wzięło się z książek i od koleżanki z ławki w klasie). Na razie s trzelam rekreacyjnie, ale przymierzam się do samodzielnego zrobienia łuku.

PostNapisane: Pt 09 sie, 2019 21:36 

Ello
Już nie pierwszej młodości, ale lubię majsterkować. Bardziej (chociaż nie do końca) do Was przygnała minie chęć zbudowania łuku niż pasja strzelecka. Chętnie jednak popróbuję tego sportu :-) i miejmy nadzieję przerodzi się w zainteresowanie.
Im więcej czytam forum tym bardziej zdaję sobie sprawę, że budowa łuku według określonych założeń (a tylko to mnie interesuje) wcale nie będzie taka łatwa.
Pozdrawiam
Tranzyt

PostNapisane: Pn 12 sie, 2019 12:32 

Czołem
Chciał bym spróbować poszyć z łuku, najlepiej takiego huntera samodzielnie wykonanego.
Jestem pełen nadziei.

PostNapisane: Wt 20 sie, 2019 12:30 

Witam,
Nie nudzac jeden bloczek z hoyta wczesniej badzoewny klasyk z allegro
Strzelanie dla zabawy już od 4 lat
Serwis LUKSPORT jak dla mnie wporzadku tylko co wyślę łuk to zawsze na coś mnie namowia dodatkowo do kupienia

PostNapisane: So 24 sie, 2019 21:42 

Cześć, mam na imię Jakub. Jestem z niedużej miejscowości niedaleko Krakowa. Idę teraz do liceum. Łucznictwem zainteresowałam się parę miesięcy temu przez filmy Willa Bowmakera. Mam nadzieję że ktoś jeszcze żyje na tym forum.

PostNapisane: So 31 sie, 2019 21:58 

Witam.
Łucznictwem interesuje się od dzieciństwa ale dopiero nie dawno zacząłem się interesować tym tematem na poważnie.

PostNapisane: Cz 05 wrz, 2019 16:36 

Witam kolezanki i kolegów. Strzelam od niedawna to jest od czterech miesięcy. Interesuje mnie głównie łucznictwo tradycyjne. Próbuję sił z zekierem i myślę że kiedyś mi wyjdzie. Strzelam w Warszawie. Pozdrawiam wszystkich.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 894 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]