logo

Forum ARCUS - łucznictwo i rzemiosło tradycyjne

Skarbnica informacji o łucznictwie i tradycyjnym wyrobie łuków i strzał.
Teraz jest N 16 gru, 2018 10:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 03 cze, 2008 15:32 

Strzały wyglądają ładnie i profesjonalnie zrobione.

Hehe, mają tam skórę-to pewnie rozwiąże problemy ze zdobyciem skóry na karwasze, kołczany itp ;-)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 22 wrz, 2008 13:28 
z całą odpowiedzialnością mogę teraz stwierdzią że ww wytwórcę polecam :) strzały jakie mi zrobili są naprawdę śliczne i latają jak marzenie. Co do każdego szczegółu można się dogadaą coby produkt był robiony dla wybranego klienta a nie, jak u niektórych, można było tylko wybieraą z dostępnych wariantów.

Za swoje 9mm sosenki, 31", podwójnie lakierowane na ciemny brąz, lotki shield indycze 5" 2czarne + biała, czarna owijka przed lotkami i przy osadzie, groty fieldy 125grs zapłaciłem po 14zł /szt więc cena przystępna. Bdb kontakt, sprawna i dobrze zabezpieczona przesyłka.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 lip, 2009 11:02 
witam!

jak w temacie

wyprzedajemy strzały cedrowe 28``, 8mm, na plastikowych osadach z lotkami do wyboru:

http://strzaly.pl.tl/r%F3%26%23380%3Bne.htm

lub shield

kolory lotek: białe/czarne/ czerwone nakrapiane
podwójny lakier [całośą] lub pokost [od lotek do grotów];
groty field

dostępne również osady wycinane w promieniu[dopłata 1,85zł/sztuka]
strzały dostępne w kolorach: naturalny / brązowy ciemny / zielony / rudobrązowy

cena 17zł/sztuka

pozdrawiam:) stefan d.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 lip, 2010 16:10 

Z całą odpowiedzialnością mogę polecią tego wytwórcę. Zamówiłem u nich komplet "angielskich" strzał i wg. mnie cena była za niska co do jakości. Wszystkim którym zależy na dobrze wykonanym sprzęcie polecam.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 sie, 2010 11:56 

Wczoraj byłem w Opolu (szkoda że nie przedwczoraj, bo wczoraj w zasadzie nic się już nie działo na X(?) międzynarodowym turnieju rycerskim) z Yamem i chwilę postrzelałem jego strzałkami (oczywiście tradycji łuczniczej musiało się staą zadośą i zgubiłem jedną strzałę :-/ )
Co tu dużo mówią, strzały są perfekcyjne. Yam potrafi dobraą odpowiednie na konkretne okoliczności (jak sam się przekonałem, sam kształt lotek ma spore znaczenie). Jakbym miał trochę więcej kasy, to przestałbym robią strzały, bo do takiego poziomu to nie dojdę :-P , ale w średnio-dalekiej przyszłości, jak będzie się miało stałą pracę :-P
Jeśli ma się jakieś specjalne życzenia, myślę że spokojnie można się z nim dogadaą. Poza tym mega uczciwy i zacny chłop z niego :mrgreen: !

Ostatnio edytowano Pn 02 sie, 2010 11:57 przez Minos, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 sie, 2010 18:09 
rzeczywiście się działo....tak zaciętego turnieju jeszcze nie widziałem:)

a strzałą się nie przejmujmy - to tylko kawałek drewna kleju i piór... :) nie ma za czym płakaą... :)

grunt żeśmy sie poznali - to już sukces :)

dziękuję za miłe słowa...i polecam się na przyszłośą:)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 10:46 

Tak jak pisałem w SB mam przyjemnośc posiadania strzał od Yam i sa to bardzo starannie wykonane strzały wg mnie znacznie lepsze niż Bisoka , gratuluję wprawy i cierpliwości w wykonywaniu.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 wrz, 2010 17:59 

Witam Wszystkich. Również kupiłem strzałki od Yam i jestem w 100% zadowoloy. Bardzo dobry kontakt i profesjonalna robota. No i cena rewelka!

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 wrz, 2010 17:06 

Podpisuje się pod wszystkim pozytywami od moich przedmówców. Cena za niska w stosunku do jakości wykonia i jak sądze czasu poświęconego na zamówione strzały. Do tego kilka bonusów, które z pewnością się przydadzą :). Pozostaje jeszcze sprawdzenie parametrów lotnych, ale to dopiero w weekend. Patrząc jednak pod kątem jakości to i o parametry lotne jestem raczej spokojny :). Tak więc, zdecydowanie polecam i na 100% kolejne zamówienie też złoże u tego niezwykle sympatycznego i honornego człeka :).

Tytuł:
PostNapisane: Wt 21 wrz, 2010 18:31 
Administrator

Dziś dostałem 12 strzał. Nie będę się dużo rozpisywaą, są idealne. ;-) Lśnią jak brylant, w porównaniu z moimi samoróbkami :mrgreen: Polecam YAM :!:

Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 paź, 2010 20:37 
oj.... to ja nie będę zapeszał;P

na "stronce" są nowe ceny - to specjalnie dla amatorów targowania się

wrzuciłem też w asortyment nowe strzałki - ozdobione malowaniem [kresting czy jak to się to cudo nazywa]

linka podrzucam do nich:
http://yfrog.com/4wcresting001j

myślę że wkrótce pojawi się kilka modeli na stałe malowanych w kilka wzorów

:mrgreen:

[ Dodano: Pon 01 Lis, 2010 10:10 ]
nowe strzałki w standardzie i w zaawansowanych:)
w końcu zdjęcia wrzuciłem:)

http://strzaly.pl.tl/standardy.htm

Tytuł:
PostNapisane: So 11 gru, 2010 21:43 

Kolejne zamówienie i po raz kolejny wszystko perfekt :). Krótko mówiąc, to już mój stały "dostarczyciel" strzał :).

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru, 2010 22:38 

Wczoraj przestrzelałem strzały,

Moja ocena 5+

Troche pecha miałem bo strzały są leciutko wykrzywione ale nie wplywa to na ich lot raczej bo lecą świetnie.

Problem jedynie z osadami, ale to chyba norma, jedne strzały wchodziły leciutko wręcz luźne, kilka dośą cieżko

Podsumowując jako, że zaczynam przygode z łucznictwem jestem zadowolony bardzo.

Tytuł:
PostNapisane: So 27 paź, 2012 20:33 
SPONSOR

Ocena po półrocznym użytkowaniu. Trzy komplety, dwa wschodnie i komplet anglików. Promienie cedrowe, groty fieldy. Intensywnie użtkowane głównie we własnym ogrodzie w dystansie 20-30 metrów. Trochę strzelania z autochtonami w hali, i na dłuższych dystasach do 60 m w terenie. Strzały rewelacyjne zarówno jeśli chodzi o celnośą , skupienie, jak i o trwałośc. Po ponad 6 miesiącach zniszczyłem tylko jedną osadę ( Robin Hood mi wyszedł) dajacą się naprawią. Dla porównania wegierskie wschodniaki zutylizowałem po dwóch miesiacach. Estetycznie też tylko pochwalią. Przy planowanej zmianie sprzety stanowczo nowe zamówienie będzie.

Tytuł:
PostNapisane: So 27 paź, 2012 20:57 
Krakowski Klub Łucznictwa Tradycyjnego

Jak pisałem w innym miejscu, od kilku dni cieszę się nowymi strzałami Yam i jedyną rzeczą, która mi się nie podoba to pogoda za oknem, bo najchętniej strzelałbym na okrągło. Strzały są perfekcyjne. Z całą pewnością warte polecenia.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 07 gru, 2012 23:05 

Kilka tygodni temu dostałem strzały, i jestem z nich niezmiernie zadowolony. Na początku były drobne problemy, z osadą (była za duża), gdy Yam się o tym dowiedział, zaproponował zrobienie owijki, lub zamienienie tych strzał na powiększony pakiet z ciaśniejszymi osadami. Cena w porównaniu do jakości jest według mnie nawet za niska (mogę porównaą tylko z strzałkami z Centrum Łuczniczego za 20 złotych). Do tego szybki kontakt i cierpliwośą do klienta czyni z niego bardzo miłego sprzedawce.
Gorąco Polecam!

Tytuł:
PostNapisane: Pn 10 cze, 2013 21:42 

Ja również chciałem się podzielią opinią o firmie YAM otóż zakupiłem komplet strzał wykonanie rewelka ułożenie słoi na promieniu idealnie proste zamówiłem również karwasz i kołczan angielski karwasz wymiodzony nawet lepiej bym sobie tego nie wyobraził allegrowe muszą się schowaą także kołczan dbałośą o najmniejsze szczegóły cieszy również fakt że o trzymałem 2 kołczany do wyboru bardzo jestem zadowolony z kontaktu z klientem no i jeśli chodzi o ceny są naprawdę bardzo przystępne. Polecam gorąco.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 14 cze, 2013 15:56 
Krakowski Klub Łucznictwa Tradycyjnego

Po dośą długim, ale uzasadnionym oczekiwaniu dostałem nowe, kolejne już strzały (4-lotkowe, z osadami naciętymi pod szybkie strzelanie) i miałem zamiar wypocią następną standardową yamochwałę, ale powiem tylko - trzymajcie się z dala od Yama, bo zabieracie Mu czas na moje zamówienia ;-))).

(Gdy na torze łuczniczym podchodzi do ciebie łucznik sportowy i mówi - widziałem przez lornetkę, ale panu latają te strzały, jak pociski... - bezcenne!!!)

Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 sie, 2013 23:17 
nowe zdjęcia :
standardy strzał: http://strzaly.pl.tl/standardy.htm

kaletki wczesne:
http://strzaly.pl.tl/akcesoria-r%F3%26%23380%3Bne.htm

w ofercie"bambusowe" krzywizna promieni jest złudzeniem optycznym, zaś różnica grubości międzywęźnli - cuż, uroki bambusa,

troche fotek na facebooku - wystarczy wpisaą yam strzały

Ostatnio edytowano Śr 07 sie, 2013 23:18 przez stephan z yam, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: N 11 sie, 2013 19:10 
kilka nowyrz karwaszy:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3465566171

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]