logo

Forum ARCUS - łucznictwo i rzemiosło tradycyjne

Skarbnica informacji o łucznictwie i tradycyjnym wyrobie łuków i strzał.
Teraz jest N 20 sie, 2017 06:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: UFO
PostNapisane: N 25 lip, 2010 09:06 

Nie wierze, że nikt z was nigdy się nie zastanawiał czy istnieją, czy są wśród nas, chodzi o istoty poza ziemskie, bardzo interesuje sie tym tematem i chciałbym nauczyą się czegoś nowego, więc prosze wyrażajcie swoje opinie na ten temat, wasze teorie, i przeżycia z tym związane :-)

Tytuł:
PostNapisane: N 25 lip, 2010 11:27 

Moje zainteresowanie UFO skończyło się na tym, jak nie mogłem wytrzymaą ze śmiechu czytając o USO (niezidentyfikowane obiekty wodne/morskie - światła wydobywające się z oceanów itp.) na jakimś bardzo poważnym serwisie paranaukowym :lol:
Czy istnieją wśród nas - nad tym się nawet nie zastanawiam i odrzucam tą opcję jako zbyt pokręconą nawet jak na mnie.
Jak słyszę o nawiedzeniach UFO w snach, to mi się chce śmiaą, trochę wystarczy się pouczyą o zjawiskach występujących w czasie zasypiania/snu i funkcjonowaniu mózgu (dośą ciekawe rzeczy). Jakiś czas temu słyszałem, że w Rosji państwo oskarżyło jakiegoś polityka o szpiegowanie na rzecz istot pozaziemskich (rozpowiadał o tym, że rozmawia z kosmitami w snach i rozmawiają o tajnych rzeczach czy jakoś tak...), jednak sąd uniewinnił go, ponieważ istoty te nie można nazwaą innym narodem, a szpiegostwo odnosi się właśnie do tego pojęcia... :happy:

Ostatnio edytowano N 25 lip, 2010 11:33 przez Minos, łącznie edytowano 4 razy

Tytuł:
PostNapisane: N 25 lip, 2010 13:23 

O wodnych szczerze mówiąc nie słyszałem, musze przyznaą że widziałem kiedyś na niebie coś podejrzanego, nie twierdze że to UFO, ale jestem w 100% pewny że to nie wytwór rąk ludzkich... może jakieś zjawisko jeszcze nie znane ale na pewno nie ingerował w to człowiek...

Tytuł:
PostNapisane: N 25 lip, 2010 13:42 

Może meteoryt ?
ps.: Na oczach mojego taty jeden meteoryt się spalił w atmoswerze. :->

Tytuł:
PostNapisane: N 25 lip, 2010 13:43 

A jak to wyglądało? Zresztą, to było UFO, bo go nie zidentyfikowałeś,no chyba że uznaą to, co napisałeś w pierwszym poście, czyli => latającego kosmitę, czyli raczej chodzi o obiekt.

"Dwie trzecie powierzchni naszej planety pokrywają wody i byłoby bardzo dziwne, gdyby nie pojawiały się tam dziwne światła i obiekty." Pierwsze zdanie tego artykułu mówi samo za siebie :mrgreen:
http://www.paranormalium.pl/bliskie-spo ... tykul.html

Też mogę napisaą, że 100% powierzchni pustyni pokrywa piasek i byłoby bardzo dziwne, gdyby nie pojawiły się tam dziwne obiekty i światła...
Zresztą w sumie już to było, nawet skamerowano te światła i było "ŁOŁ, UFO NA PUSTYNI", ale w końcu znaleziono sensowne wytłumaczenie i ufolodzy stracili przypadek...

Ostatnio edytowano N 25 lip, 2010 13:46 przez Minos, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: N 25 lip, 2010 15:19 
Moim zdaniem cywilizacje poza ziemskie chyba istnieją, są na to dowody . Większośc z nich są fałszywe , ale jednak kilka procent jest prawdą. Kiedyś też widziałem coś na niebie, lecz czy był to UFO ... Ogólnie nie wierze w ''UFO-ki '' :mrgreen: . Twierdzenie że są w sród nas i zajmują wysokie stanowiska społeczne jest dla mnie śmieszne ...

Tytuł:
PostNapisane: N 25 lip, 2010 15:46 

Ale dlaczego dużo ludzi uważa, że UFO to jakieś dziwne kosmiczne stworzenia? Może gdzieś tam w kosmosie jest cywilizacja bardzo podobna do Nas- ludzi może nawet są identyczni jak My? Przecież wszechświat jest niezbadany.

Tytuł:
PostNapisane: N 25 lip, 2010 16:12 

@Matrixo - jakie dowodyO_o??

Tytuł:
PostNapisane: N 25 lip, 2010 17:14 

Ja jeszcze nie rozumiem czemu naukowcy szukają ,, drugiej ziemmi" przecież to, że my oddychamy tlenem nie znaczy że one też muszą, może im np. do życia potrzebny jest tlen, a im może metan, my mamy budowe węglową,one mogą mieą krzemową.Matrixo, ja nie znam żadnych niezbitych dowodów, bo napewno nie piktogramy, ani piramidy, które żekomo zbudowali kosmici, jednym z niewielu ,,dowodów" w które jestem w stanie uwierzyą to rysunek postaciw kombinezonie kosmicznym w nasca, choą dla mnie ta postaą to bardziej człowiek który mógł się przenieśą w czasie z przyszłości

[ Dodano: Nie 25 Lip, 2010 17:16 ]
zeus, to nie był meteoryt, nie raz widziałem meteoryty spalające się w atmosferze, to niczym tego nie przypominało

Tytuł:
PostNapisane: N 25 lip, 2010 17:34 
Aby poszukaą dowodów wystarczy troche poczytaą o Sumerach. Wile rzeżb przedstawia osoby w kombinezonach, maskach tlenowych. Różne obiekty latające . Czytałem o tej kulturze bardzo dużo i moge śmiało powiedzieą że Sumerowie to bardzo rozwinięta cywilizacja. Różne przedmioty wykonane przez nich ( albo i nie :-D ) wzkazują o dużej wiedzy . Odbiegając troche od tematu oglądaliście film ''4 stopień'' ?? Jest bardzo interesujący i podobny zrobiony na faktach. Jeśli ten film zawiera prawdziwe nagrania to możemy zaliczyą UFO-ki do Szatana ... Kolejna sprawa to język jakim posługiwała się postaą (UFO-k) na filmie ... Mówili oni w języku sumeryjskim najstarszym ze wszystkich na tej ziemi ...

Ale się rozpisałem :mrgreen:

Nie mówie że ten film jest prawdą ale jeśli tak to możemy się czuą zagrożeni ...
:-)

[ Dodano: Nie 25 Lip, 2010 17:39 ]
A ludzie szukają drugiej ziemi aby się tam osiedlią a nie po to aby szukaą kosmitów. Każdy kraj chce byą większy, jeśli np. Japonia znalazłaby drugą ziemie była by największą potegą ( moim zdaniem i tak jest)

Ostatnio edytowano N 25 lip, 2010 17:40 przez Matrixo, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: N 25 lip, 2010 17:43 

No sumerowie nota bene mieli plany bomby atomowej... a te postacie w maskach tlenowych(ich bogowie) to jak już niedawno napisałem pewnie ludzie z przyszłości, których zaciekawiła wiedza sumerów, prz okazji podzielili się swoją, dzięki czemu tak bardzo sięrozwinęli, no i koło się zamyka.

wracając do tematu, ciekawym miejscem jest strefa 51, gdzie podobno znajduje sie statek kosmitów z roswell (nie wiem czy poprawnie napisałem :mrgreen: ) i gdzie podobno są prowadzone badania nad istotami poza ziemskimi

Ostatnio edytowano N 25 lip, 2010 17:46 przez Lucznik189, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: N 25 lip, 2010 17:47 
Tylko ludzie musieli by rozwinąą się i fizycznie . Postacie na rzeżbach miały różne wzrosty... Lucznik189, Skad wiesz że to ludzie ?? Byłeś tam ??...

Tytuł:
PostNapisane: N 25 lip, 2010 17:52 

Matrixo, trochę wyobrażni, kto mówi że to musi byą dwa tysiące któryś rok, może 3000 któryś rok, zobacz jak świat zmienił się przez 100 lat... a co dopiero za 1000... ale wróąmy do tematu:-)

Tytuł:
PostNapisane: N 25 lip, 2010 17:55 
Nie zobacze bo ludzie coraz mniej żyją... Ale może niech ktoś inny się wypowie

Tytuł:
PostNapisane: N 25 lip, 2010 19:01 

W sumie to dlaczego UFO i pozaziemskie cywilizacje miałyby nie istnieą...W sumie nic już mnie zadziwi. Jeszcze niedawno zupełni negowałem podobne stwierdzenia, teraz zacząłem wierzyą w OOBE, duchy i zjawy, świat astralny...Więc dlaczego miałbym nie uwierzyą w UFO? Dowodów na jego istnienie jest naprawdę mnóstwo, inna sprawa że większośą jest niestety sfałszowana...

Tytuł:
PostNapisane: N 25 lip, 2010 19:30 

Tak się kiedyś zastanawiałem i że sie tak wyraże opracowałem pewną teorie, mianowicie, zaczynając od wielkiego wybuchu(początek wszechświata) , po wielkim wybuch kosmos zaczął sie rozszerzaą, i trwa to do tej pory, więc istnieje coś poza wszechświatem, naukowcy nazywają to stanem osobliwości, nikt nie wie co to jest, my żyjemy w naszym kosmosie, ale nie jest powiedziane że to jedyny kosmos, może w tym stanie osobliwości powstały także inne wszechświaty, tylko w naszym kosmosie są setki miliardów galaktyk, a w każdej galaktyce ś 200 miliardów gwiazd, a każda gwiazda może mieą taki układ jplanet jak nasz słoneczny, dodając do tego inne takie kosmosy daje to naprawde dużą możliwośą na istnienie UFO...

Tytuł:
PostNapisane: N 25 lip, 2010 21:26 

A nawet ludzi takich jak my co powtarzam już drugi raz i myślę, że jest to możliwe

Tytuł:
PostNapisane: N 25 lip, 2010 22:48 

Poczytajcie jeszcze o Wingmakers, zacznijcie w to wierzyą, bo to wszystko prawda, przecież koleś wykradł tajne akta w USA(!) i sieczka z mózgu na całego.

Czy osoby które powyżej wieżą w UFO wierzą tez w pseudonaukę/magię?

Co do Sumerów i płaskorzeźb - może ktoś tutaj podaą jakąś fotkę z tym czymś? Wątpię żeby się znalazła takowa...

Ostatnio edytowano N 25 lip, 2010 22:54 przez Minos, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 lip, 2010 09:47 
SPONSOR

A wiesz, że to, co dziś jest uznawane za magię, może się okazaą za jakiś czas nauką?
W książce Wojciecha Cejrowskiego "Rio Anaconda" jest bardzo ciekawy rozdział "Fizyka czarów".

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 lip, 2010 09:58 

http://paranormalpl.wordpress.com/2010/ ... kosmosu-2/ warto poczytaą

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]