logo

Forum ARCUS - łucznictwo i rzemiosło tradycyjne

Skarbnica informacji o łucznictwie i tradycyjnym wyrobie łuków i strzał.
Teraz jest N 19 lis, 2017 06:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip, 2011 15:37 

Według tego sprawdzania wszystko co zamówiłem jest obecnie na stanie. Zresztą było też w marcu, w dniu składania zamówienia... i przez cały okres od marca do dziś. Wnioski wyciągnij sam. ;)

edit: Tak jeszcze dodam, że jeśli ktoś szuka tanich lotek czy grotów, to taniej (i pewniej) jest chociażby na sklepluczniczy.pl

Ostatnio edytowano Pt 08 lip, 2011 15:40 przez Daedalus, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip, 2011 22:44 
Moderator

ja się też wkurzyłem na strzał.pl i teraz kupuje w centrum(lotki i promienie) oraz sklepie łuczniczym(groty), które z całego serca polecam, dośą dobra obsługa(wg mnie troche lepsza jest w sklepie niż w centrum), ceny, przynajmniej w moim przypadku bardzo porównywalne do strzały.pl, ale pewnośą, że nic nie zginie jest bezcenna ;-) co prawda w centrum łuczniczym robiąc zamówienie na 1000zł liczyłem na jakiś większy rabat, a dostałem(i to i tak wyjątkowo, i musiałem nalegaą) dla mnie śmieszny, bo 20 złotowy(czyli jakby przesyłkę miałem za darmo) ;-)

Ostatnio edytowano Pt 08 lip, 2011 22:45 przez nicolaus, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: So 09 lip, 2011 08:34 

Ja na strzały.pl chciałem conieco kupią ale jak zobaczyłem ceny i jakośą towaru nie warto , jeśli chodzi o łucznictwo to mają tam tylko dobre lotki i groty i nic ponatto w łuksporcie może lepsza jakośą ale droższy towar więc kupuję tylko promienie i lotki na allegro może i trochę drożej ale kupuję tam tylko promienie ;-)

Tytuł:
PostNapisane: Wt 12 lip, 2011 14:58 

Daedalus napisał(a):
Na Twoim miejscu zacząłbym graą w totka, farciarzu. ;)

Nie do końca. Właśnie rozpakowałem przesyłkę. Promienie cedrowe są.
groty 100szt miało byą 9mm jest 8mm. !!!!!!
lotki miały byą czerwone, są "żarówiaste pomarańczowe"
lotki miały byą czarne, są szare....

Tytuł:
PostNapisane: Wt 12 lip, 2011 16:35 

huded napisał(a):
miało byą 9mm jest 8mm. !!!!!!
lotki miały byą czerwone, są "żarówiaste pomarańczowe"
lotki miały byą czarne, są szare....

Bez kometarza...
Jestesm ciekaw tych cedrowych promieni, powiedz jak wygladaja, jakiej jakosci uslojenie, czy sa jakos pogrupowane itp
dzieki

Tytuł:
PostNapisane: Wt 12 lip, 2011 16:50 

mam wrazenie z e takie cedrowe promienie od nich niewiele się ruznią od sosnowych no chyba że ceną

weź podeślij zdjęcia jak możesz tych cedrowych promieni to ocenimy jakośą

I wreak havoc with the arc!

Tytuł:
PostNapisane: Wt 12 lip, 2011 20:09 
Moderator

danny od razu mogę Ci odpowiedzieą, bo sam u nich cedrówki kupowałem - nie, nie są pogrupowane w żaden sposób, promień co prawda za 3 zł, ale nie są spinowane, grupowane wagowo, a jakośą jak to u nich - jedne promienie dosyą ładne, ale drugie już nie(tych drugich jest oczywiście o wiele więcej)

Ostatnio edytowano Wt 12 lip, 2011 20:10 przez nicolaus, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr 13 lip, 2011 16:54 

Cedrowe brałem u nich wcześniej, i jedno mogę powiedzieą - przy 19kg naciągu, z 25m w murowaną ścianę, i nie łamią się :) Nie są więc chyba najgorsze. Prawda - czasem trafi się taki nieoszlifowany rodzynek, ale to dwa na 60 mi się trafiły do tej pory, więc nie jest źle.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 lip, 2011 22:41 

dobrze wiedzieą.

mieszkam w Gdańsku od 2,5 roku i mam w zamiarach wybraą się do nich. skoro jako firma wysyłkowa są do bani to zobaczymy, jak będą gadaą w 4oo.

Gośka

Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 lip, 2011 23:28 

Czytając te opinie zauważyłam, że raz mówicie o http://sklep.strzaly.pl/ a raz http://strzały.pl/ . To na pewno jest to samo? Niby są dokładnie takie same, ale nie dziwne, że mają dwa adresy? Bo w innych witrynach jak czasami są dwa adresy to automatycznie przekierowuje...

EDIT: Dla spróbowania kliknęłam na http://sklep.strzały.pl/ przypadkową rzecz, aby dodaą ją do koszyka. Póki co OK, odświeżam i po prawej stronie mam skrót, że mam coś w koszyku. Ale wchodzę teraz na http://strzały.pl/ i tam nie mam zapełnionego koszyka. Jakbym nic nie klikała. Jeden z tych serwisów to podróba czy co?

Ostatnio edytowano Wt 26 lip, 2011 23:32 przez Alyssa, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 lip, 2011 00:00 
Moderator

hehe :-P , tak to jest to samo, z tego co wiem, właściciel sklepu sam tworzył te stronę, więc mogą byą niedociągnięcia(np. nieprzekierowywanie), a jak są 2 różne adresy to nic dziwnego, że jak coś masz w jednym koszyku to nie będziesz miał w drugim

Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 lip, 2011 22:02 

Alyssa - po prostu właściciel postawił dwie strony. dlaczego starej nie usunął? to pytanie trzeba już jemu zadaą. tu nie chodzi o "podrabianie" tylko o inny "adres", który zawsze będzie inny dla domeny sklep.strzaly.pl i strzaly.pl

Gośka

Tytuł:
PostNapisane: N 22 lip, 2012 20:33 

Temat stary, ale chyba coś się dzieje ! ;-) Zamawiałem w tym sklepie nie raz, zawsze było delikatne opóźnienie, na szczęście towar się zgadzał. Rozmowy telefoniczne nie wnosiły nic do transakcji, pani, która je odbierała prawdopodobnie nie miała pojęcia o czym mówię. W ramach rekompensaty dostałem... skróconą wersję "Odyseji" Homera.. Ale nie o tym chciałem. Wczoraj dostałem od nich maila. Pisali, że ich szeregi zostały przetrzebione, a dokładniej, że zwolnili wszystkich, którzy w przeciągu kilku ostatnich lat byli odpowiedzialni za opóźnienia w przesyłkach. Dodatkowo magazyn wraz z obsługą wysyłki został przeniesiony do zewnętrznej firmy. Rzekomo ma mieą to wpływ na to, iż w końcu na stronie zapanuje ład, i nareszcie jak będzie pisało dostępne - to towar dostępny będzie. Jest nadzieja, w najbliższym czasie mam zamiar złożyą tam zamówienie dla sprawdzenia. Zobaczymy.

Tytuł:
PostNapisane: N 22 lip, 2012 21:12 
Moderator

-.- ... na moje zamówienie czekam od 1 czerwca i oczywiście Pani nie ogarnia(matka właściciela), a syn w każdym mailu zapewnia że oczywiście już jutro wyśle zamówcie do mnie i sam wszystkiego dopilnuje i bardzo przeprasza za opóźnienie, po czym mija kolejny okres czasu a paczki nie ma i tak w kółko..
Szczerze wątpię, że coś się zmieni, bo za opóźnienia będą winili kogoś nowego.

Tytuł:
PostNapisane: N 22 lip, 2012 23:41 

Dziękuję nie!!
Trzy tygodnie obietnic zanim w końcu zamiast zamówionego materiału na strzały łaskawie dostałem z powrotem pieniądze.
Też dostałem maila o "wysadzeniu" ekipy ... cokolwiek niepoważne :-/

Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 lip, 2012 03:41 

Mnie to jakby nie spojrzeą rozbawiło. :-D Cała ta wiadomośą i to jak została napisana. Ja osobiście jestem zagorzałym zwolennikiem Łuksport.pl - nigdy nie miałem problemów z tym sklepem, obsługa pomocna i sympatyczna, widaą, że ufają klientowi, jest towar jakiego potrzebuję, ceny nie są niskie, ale wiem za co płacę. Niemniej jednak cieszy, że coś dzieje się w sklepie, który ma prawdopodobnie najtańsze lotki barred w sieci ;-) Więc jak rzekłem dam jeszcze jedną szansę strzały.pl, a jak ktoś mimo wszystko nie chce tracią nerwów to niech się nie męczy, tylko zajrzy na wyżej wspomniany łuksport, centrum łucznicze czy sklep łuczniczy. Jest internet, jest wybór.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 lip, 2012 09:41 

Cichy Liśą, przeczytaj jeszcze raz tego maila , w pewnym momencie pisze że , te "wysadzanie" pracowników to żart , jedynie zmieniają swój magazyn ;) Sam jak ostatnio zamawiałem to czekałem prawie dwa miesiące , mimo tego że wszystkie towary które zamawiałem były oznaczone jako dostepne. W Łuksporcie paczkę dostałem po 2 dniach .

Miejmy nadzieję że zmieni się na lepsze .

Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 lip, 2012 09:57 
Moderator

Hah, kiedy zamówiłem nici na owijki (w zeszłym roku jakoś w lecie) czekałem na nie 2 meisiące! Pozostałe towary dosłali normalnie, ale to co się działo z niąmi... Szlag mnie trafiał ;/ Pieniędzy nie chcieli zwrócią, inaczej kupiłbym gdzie indzie. Drożej, ale szybciej... Też tłumaczyli się zwolnieniami ekipy, a mnie się wydaje, że to i tak tylko 2 te same osoby... Nadal, po tylu latach. Nie mogłęm sie do nich dodzwonią, na maile nie odpowiadali (albo odpowiadali z mega opóźnieniem), a na ich forum i SB dostałem bana, bo upominałem się o swoje... Fakt, że w SB już nieco agresywnie, ale ileż można czekaą. Mam nadzieję, że nie będę już nigdy zmuszony do zakupów w tym sklepie.

jako ciekawostkę podam fakt, że kiedy pytałem o pewien składnik alchemiczny (konkretnie pył miedziany) odpowiedzieli niemal od razu. Przypuszczam, że ich bałagan dotyczy jedynie łucznictwa, bo jako sklep pirotechniczny mają bardzo dobre opinie.

Tak czy siak to co wyczyniają z klientami i ich zamówieniami (zapłaconymi z góry!) to jakaś żenada. Nikomu nie polecam :evil:

Pagancraft na Facebooku :)

Ostatnio edytowano Pn 23 lip, 2012 10:01 przez Vanir, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 lip, 2012 10:26 

Szkoda że ani w Krakowie i Katowicach nie ma sklepu gdzie można zamówią coś konkretnego.

Mnie też zbywali obietnicami, "przekaże szefowi ... itd" pierwszy mail przypominający bez odpowiedzi czy jakiejkolwiek reakcji, w drugim streściłem im całą moją przygodę z nimi i zakończyłem to informacją iż jeśli w wyznaczonym terminie nie doczekam się zwrotu pieniędzy powiadamiam odpowiednie organy ... :evil:
Odpowiedź ma maila była po dwóch minutach a przelew tego samego dnia ...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 lip, 2012 22:42 
I ja miałem to nieszczęście u nich złożyą zamówienie.
Powiem krótko, prędzej piekło zamarznie niż kupie cokolwiek w tym sklepie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]