logo

Forum ARCUS - łucznictwo i rzemiosło tradycyjne

Skarbnica informacji o łucznictwie i tradycyjnym wyrobie łuków i strzał.
Teraz jest Pt 17 lis, 2017 23:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 mar, 2013 09:40 

Przyznam, że dopiero teraz przeczytałem ten wątek. Miałem ciekawą sytuację, zamówiłem promienie, groty itp.... jakiś miesiąc temu licząc, że zrobię sobie strzały na ligę południe. Oczywiście ostatecznie strzelałem pożyczonymi destruktami, bo przesyłka przyszła do mnie dopiero kilka dni temu, po zarządaniu zwrotu zapłaconych pieniędzy.

Towar jest natomiast w najlepszym porzadku. Kupiłem 50 promieni sosnowych, 2-3 nadawały się do odrzutu, 3 nadadzą się do łuku ok. 25#, aż 12 ma spin ok. 40# (czyli taki jaki potrzebuję), reszta ok. 30# (zrobię dla żony).

Sklep polecam z mieszanymi uczuciami, jeśli nam się nie śpieszy i mamy duuuuuuuużo cierpliwości.

Tytuł:
PostNapisane: N 24 mar, 2013 14:43 
SPONSOR

Sklep ten ma bardzo szeroka ofertę, zbyt szeroką by cały towar mieą w magazynie. Zatem poza najbardziej popularnymi rzeczami z branży pirotechnicznej oferuje coś, czego nie ma, a co sprowadza zza granicy dopiero po zaksięgowaniu zamówienia - a to musi trwaą długo, czasem bardzo długo.
Ten system sprzedaży bardziej przypomina kontraktowanie jeszcze nie zasianego zboża, niż sprzedaż już zebranego z pola zboża prosto z elewatora.

moje łuki: wiązowy Holmegaard, cisowy neolityczny i elb, indiański piramidalny, turecki rogowy kompozyt, Saluki Hybrid Crimean Tartar, angular hikora-ipe, kilka laminatów longbow i recurve + bloczek do polowania. I inne, w tym pasujące do avatara ;-)

Tytuł: Re: sklep.strzaly.pl
PostNapisane: Śr 03 gru, 2014 18:14 

Odświeżę lekko temat...

Szmat czasu minął od moich ostatnich, niezbyt udanych zakupów na strzaly.pl. Jako że sklep o sobie przypomniał z okazji Dnia Darmowej Dostawy i zapewniali, że towaru mają w bród, uznałem że dam im drugą szansę i zamówię trochę drobnicy, która nie jest mi aż tak bardzo potrzebna, bym musiał ją mieć "na już".

W weekend wszedłem na ich stronę, sprawdziłem dostępność materiałów i zrobiłem sobie listę do zamówienia. Trochę się zdziwiłem, gdy 1 grudnia wszystkie towary nagle ze sklepu zniknęły i nie można było nic kupić. Uznałem to za kolejny wredny chwyt sprzedawcy. Niby w dzień darmowej dostawy już coś tam się na stronie pokazało, ale nie było tego zbyt dużo i w cenach raczej mało konkurencyjnych, więc całkowicie odpuściłem sobie zakup.

Dzisiaj wchodzę na stronę, by sprawdzić czy coś się nie zmieniło, a tam notka - magazyn sklepu spłonął wraz z całym towarem. :shock:

PostNapisane: Śr 03 gru, 2014 23:36 
Administrator

Cóż. Moje doświadczenia ze sklepem wyglądają tak - zawsze mieli spore terminy dostawy, jednak zawsze było to zaznaczone w ich warunkach dostawy, także naprawdę niczego nie można się było przyczepić. Cenowo byli lepsi niż większość, jakościowo sensowni, a terminowo faktycznie trzeba było się chwilkę naczekać (2 - maksymalnie 3 tygodnie).
Natomiast teraz cóż, nie mam powodu żeby im nie wierzyć, pozostaje tylko współczuć.

PostNapisane: Śr 23 gru, 2015 17:51 

Natrafiłem na ten jakże ciekawy wątek oczywiście już po fakcie zakupu, jak większość piszących ;)
Sama wysyłka nawet nie była problematyczna, poza tym że łuk w ofercie miał inny naciąg niż ten na stanie,
ale za to wyrobili się już w 5 dni. Super!
Tyle, że nadal nie mam całości zamówienia, chciałem jeszcze słomiankę 65cm. Dostałem informację,
że niestety nie mają na stanie i czy chciałbym większą, ale droższą. Napisałem że nie ma problemu,
wezmę i dopłacę, ale to trochę nieprofesjonalne, że nadal na stronie sklepu widnieją 2 sztuki dostępnej
słomianki 65cm. Odpowiedzi nie dostałem, słomianki nadal widnieją w sklepie ;)
Kiedy doczekam się na swoją? Któż to wie...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]